T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi

T.C. Sağlık Bakanlığı
Malatya İl Sağlık Müdürlüğü Malatya Turgut Özal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aysun BAY KARABULUT Hastanemizi Ziyaret Etti

Güncelleme Tarihi: 27/08/2020

 

        Malatya Turgut Özal Üniversitesi (MTÜ) Rektörü Prof. Dr. Aysun BAY KARABULUT, Kurban Bayramı dolayısıyla hastanemizi ziyaret ederek, sağlık personelimiz, hastalar ve hasta yakınları ile bir araya geldi. Rektör Prof. Dr. Karabulut’a Başhekim yardımcılarımız Uzm. Dr. Leman Acun Delen ve Uzm. Dr. Hülya Aladağ da eşlik etti.

        Malatya Turgut Özal Üniversitesi (MTÜ) Rektörü Prof. Dr. Karabulut, Kadın Doğum ve Çocuk Hastanemiz loğusa servisinde doğum yapan anneleri ve refakatçilerini ziyaret ederek,  bayramlarını tebrik etti. Göz aydınlığı dileyen Malatya Turgut Özal Üniversitesi (MTÜ) Rektörü Prof. Dr. Karabulut, hastalara dezenfektan hediye edip, çikolata ikram etti.

        Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesinin ardından Acil Servisi de ziyaret eden Rektör Prof. Dr. Karabulut, acile başvuran hastaların ve sağlık çalışanlarımızın Kurban Bayramlarını tebrik ederek kolaylık ve geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

        Sağlık personelinin fedakârca görev yaptığını belirten Rektör Prof. Dr. Karabulut, “Sağlık personelinin fedakârlık destanları yazdığı bir süreci halen yaşıyoruz. Herkesin kaçtığı, yaklaşmadığı uzaklaştığı hastalara sağlık personelimiz el uzatmakla kalmıyor, yüreğini veriyor, sevgisini sunuyor. Bu fedakârlığın farkındayız. O nedenle hastane personelinin moral ve motivasyonunun daha da yükselmesine üniversite olarak katkı ve destek sunacağız.” dedi.

 

  • DSC_7955.JPG
  • DSC_7964.JPG
  • DSC_7967.JPG
  • DSC_7992.JPG
  • DSC_8016.JPG